Domov pro seniory v Perninku, p.o.
úvodní strana ›› Služby

Popis služby

Poskytujeme celoroční pobytové služby.

O obyvatele Domova pečuje 24 hodin denně kvalifikovaný personál.

Ubytování - uživatelé naší služby bydlí v jednolůžkových, nebo dvoulůžkových pokojích. K 31. 12. 2016 bylo v Domově 32 pokojů, z toho 10 pokojů jednolůžkových.

Snahou zaměstnanců Domova je, aby si každý z klientů svůj pokoj vybavil vlastními drobnými předměty tak, aby se v pokoji cítil co nejlépe.

Našim klientům poskytujeme v rámci péče podporu při poskytnutí stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, aktivizační činnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.

Celodenní stravování zajišťujeme ve vlastní kuchyni. K obědu nabízíme výběr ze dvou jídel. Samozřejmostí je i dietní strava.

Vedle sociálních služeb obyvatelům Domova zajišťujeme ošetřovatelskou péči prostřednictvím vlastních zaměstnanců – zdravotních sester, které mají odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání a zdravotní výkony poskytují na základě ordinace lékaře.

Domov má vybavenou ordinaci a ošetřovnu. Zdravotní péči poskytuje praktický lékař min. 3x  týdně ve stanovených ordinačních hodinách. Do Domova dochází také lékaři – specialisté. Nabízíme klientům také perličkovou lázeň a biolampu.

O vyplnění a zpestření volného času se stará nepedagogický pracovník, který zajišťuje různé aktivity v prostorách domova i mimo něj. Zajišťujeme společenské a kulturní akce v domově a v blízkém regionu, individuální a skupinové pohybové aktivity, pravidelné hobby aktivity a také pravidelné kratší vyjížďky do okolí za různými účely.

Domov dále nabízí uživatelům služby arteterapii, muzikoterapii a ergoterapii.

 

 

Domov pro seniory v Perninku, p.o.

Nádražní 268
362 36 Pernink

Ředitel Domova
Tel.: 777 112 785
Email: reditel@domov-pernink.cz
Sociální pracovnice                                                  (všední dny od 8 do 16 hod.)
Tel.: 736 650 067
Email: socialni@domov-pernink.cz
pečovatelky 24 hod.- 736 650 069
zdravotní sestry - 733 595 765
Při telefonování ze zahraničí -předvolba pro ČR : +420
› všechny kontakty

Zde naleznete nová, i předchozí vydání.


Vloženo: 28.02. 2019 v 14:28
› více
› život v domově Žádný příspěvek ...
Domov pro seniory v Perninku, p.o.
© 2014 Copyright Domov pro seniory v Perninku, p.o. - Tvorba stránek Petr Peti